מופע מחווה למאיר אריאל "רישומי פחם"

rikitarbut
המופע "מאיר אריאל: רישומי פחם"
מוזיאון יעקב אגם מיש"ר 1 (קרית הלאום)
23/01/2020, 20:30

מאיר אריאל הענק!!!
לרגל 25 שנה לצאת אלבום הקאלט של מאיר אריאל "רישומי פחם" (1995) ועשור לאלבום "רישומי פחם בצבע" (2010), ייערך במוזיאון אגם בראשון לציון מופע מחווה מיוחד בשיתוף בית אבי חי, שבמסגרתו יבוצע האלבום במלואו מתחילתו ועד סופו, בתוך אולם החוויה של המוזיאון הכולל במת 360 מעלות המוקפת קהל הממוקם בשלושה מפלסים. בהשתתפות: שחר אריאל, אלון עדר, מאיה בלזיצמן, אייל תלמודי, עדי רנרט, יונתן בלומנפלד, מתן אפרת ויהלי הרברט.

במופע ישתתפו המפיק המוזיקלי של אלבום המקורי – בנו של מאיר – שחר אריאל בשירה וסיפורים, אלון עדר בשירה וגיטרה – שסוגר מעגל לאחר שאביו יהודה עדר ליווה את אריאל, מאיה בלזיצמן בשירה וצ'לו, יונתן בלומנפלד בשירה, טקסטים וגיטרה, עדי רנרט בקלידים וקולות, מתן אפרת בתופים ואייל תלמודי שמפיק מוזיקלית את המופע בסקסופון וקלרינט. על ארבע פאות החלל יוקרן במהלך המופע אנימציית וידאו ארט ייחודית של האמנית יהלי הרברט, המבוססת על איוריו המקוריים של אריאל שחלקם הופיעו בחוברת המילים שליוותה את האלבום המקורי. לפני ואחרי המופע יוצבו למכירה ספרי מאיר אריאל המופצים במהדורה המוגבלת ובבלעדיות לאירוע: "ד"ר התחכמות" שיצא בשנה האחרונה לציון שני עשורים ללכתו של היוצר וכולל את כל כתבי הפרוזה פרי עטו, לצד "עצמאי בשטח" בעריכת יואב קוטנר המאגד את כלל שיריו בשילוב צילומים מכל התקופות.
באמת סעו היום להופעה הנדירה הזו.
שלכם,ריקי שחם.

Next Post

״יוצאים מן הכלל״

נשמע מאוד מבטיח הסרט הזה הבא אלינו לטובה:סרטם החדש של צמד הבמאים הצרפתים המוערכים אריק טולדנו ואוליבייה נקש ("מחוברים לחיים", "סה לה וי")״דרמה מרגשת עם נגיעות קומיות והרבה לב בכיכובם של וינסנט קאסל ורדה קאטב.מבוסס על סיפור אמיתי״פסטיבל קאן 2019 – הבחירה הרשמית.״במשך עשרים שנה, ברונו ומאליק חיים בעולם מקביל […]