סלין בונסינה בפסטיבל יפוג׳אז 2019

rikitarbut
ריקי שחם ג׳אז

ריקי שחם ממליצה בהתלהבות להגיע להופעה של הסקסופוניסטית הצרפתיה סלין בונסינה (Céline Bonacina) עם הרכב שנראה מבטיח ביותר בפסטיבל יפוג׳אז הקרוב, אשר יתקיים בספטמבר 19-21, בסטודיו למשחק ניסן נתיב, רח’ נועם 5, יפו.

סלין היא בוגרת הקונסרבטוריון של פאריז. במשך כ-7 שנים היא חייתה באיי הראוניון שבאוקייאנוס ההודי, שם ספגה את המקצבים האפרו/הודים המשתלבים תדיר בהלחנותיה. היא הופיעה והקליטה עם הפסנתרן הקובני עומר סוסה, הגיטריסט הוייטנאמי/צרפתי נגויין לי, הסקסופוניסט הבריטי אנדי שפרד, הפסנתרן הגרמני מיכאל וולני, נגן כלי ההקשה הצרפתי מינו סינלו, המתופפת האמריקאית טרי לין קרינגטון ועוד רבים.

סלין הופיעה באין ספור מדינות ופסטיבלים ברחבי העולם.היא הקליטה 4 אלבומים ומסיימת בימים אלה את אלבומה החמישי. נגינתה של סלין מתאפיינת בצליל אנרגטי, בטכניקה וירטואוזית ובשילוב דינאמי בין ג'אז מסורתי למקצבים אפרו- לטינים. פשוט מרגשת.

לקניית כרטיסים להופעה ב 20 ספטמבר, בשעה 20:00 , בניסן נתיב – סטודיו מסומן (נעם 5, יפו), ועוד על עוד פסטיבל יפוג׳אז כאן >>

שלכם, ריקי שחם

Next Post

ווקה פיפל בתל אביב

אותי זה מלהיב!מה שהקול האנושי מסוגל לעשות, חבורת זמרות וזמרים מוכשרים בטרוף!! המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה מוסיקלית מלהיבה, המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. במופע צפו למעלה ממיליון איש ברחבי […]
ריקי שחם-10-9-19